![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
beat | |
![]() |
Film Freak - 586 Films Ranked
Member Since: Feb 19, 2011
Location: Berlin, Germany
|

| 65 | Open Your Eyes (1997) - Apr 05, 2012 |
| 90 | 127 Hours (2010) - Apr 03, 2012 |
| 70 | A Friend of Mine (2006) - Apr 03, 2012 |
| 75 | A History of Violence (2005) - Apr 03, 2012 |
| 70 | Becoming Jane (2007) - Apr 03, 2012 |
| 80 | Kriegerin (2011) - Apr 03, 2012 |
| 85 | The Artist (2011) - Apr 03, 2012 |
| 70 | The Piano Teacher (2001) - Apr 03, 2012 |
| 75 | Dial M for Murder (1954) - Apr 03, 2012 |
| 85 | The Pianist (2002) - Feb 20, 2012 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |