![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
beatnix | |
![]() |
Movie Buff - 173 Films Ranked
Member Since: Sep 3, 2009
Location: USA
|

| 93 | Revenge of the Nerds (1984) - Jan 02, 2010 |
| 88 | Harry Potter and the Order of the Phoenix (2007) - Jan 02, 2010 |
| 80 | Harold & Kumar Escape from Guantanamo Bay (2008) - Jan 02, 2010 |
| 69 | Con Air (1997) - Jan 02, 2010 |
| 60 | Adam Sandler's Eight Crazy Nights (2002) - Jan 02, 2010 |
| 90 | The Last Samurai (2003) - Jan 02, 2010 |
| 93 | Office Space (1999) - Jan 02, 2010 |
| 87 | Jurassic Park (1993) - Jan 02, 2010 |
| 81 | The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the Wardrobe (2005) - Jan 02, 2010 |
| 85 | Big (1988) - Jan 02, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |