Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Guess the movie from th...
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
bebopcola
Film Freak - 838 Films Ranked
Member Since: May 7, 2009
Location: Mishawaka, IN, USA
Recent Rankings
89 Ikiru (1952) - May 07, 2009
90 High and Low (1963) - May 07, 2009
73 Red Beard (1965) - May 07, 2009
90 Ran (1985) - May 07, 2009
78 Field of Dreams (1989) - May 07, 2009
80 Clue (1985) - May 07, 2009
86 Toy Story (1995) - May 07, 2009
73 Good Will Hunting (1997) - May 07, 2009
40 Queen of the Damned (2002) - May 07, 2009
60 The Prince of Egypt (1998) - May 07, 2009
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with bebopcola. Why not go rank more films, then come back and check it out again?