![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
beckers1021 | |
![]() |
Cinema Addict - 1015 Films Ranked
Member Since: Nov 14, 2007
Location: Minneapolis, MN, USA
|
|
Message Sent!
| |

| 50 | Jack & Sarah (1995) - Nov 20, 2007 |
| 15 | Life as a House (2001) - Nov 20, 2007 |
| 40 | Stage Door (1937) - Nov 20, 2007 |
| 50 | The Major and the Minor (1942) - Nov 20, 2007 |
| 50 | Cinderella (1965) - Nov 20, 2007 |
| 25 | The Bamboo Blonde (1946) - Nov 20, 2007 |
| 50 | The Ugly Dachshund (1966) - Nov 20, 2007 |
| 25 | Herbie Goes to Monte Carlo (1977) - Nov 20, 2007 |
| 25 | Herbie Rides Again (1974) - Nov 20, 2007 |
| 25 | Herbie Goes Bananas (1980) - Nov 20, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |