![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
beckylee | |
![]() |
Flick Fan - 28 Films Ranked
Member Since: Jul 18, 2009
Location: Pittsburgh, PA, USA
|

| 0 | It's Complicated (2009) - Jan 09, 2010 |
| 0 | Avatar (2009) - Jan 09, 2010 |
| 35 | The Birdcage (1996) - Jul 18, 2009 |
| 50 | Michael Clayton (2007) - Jul 18, 2009 |
| 85 | Blade Runner (1982) - Jul 18, 2009 |
| 15 | Dirty Dancing (1987) - Jul 18, 2009 |
| 25 | The Matrix (1999) - Jul 18, 2009 |
| 80 | Some Like It Hot (1959) - Jul 18, 2009 |
| 65 | A Woman Under the Influence (1974) - Jul 18, 2009 |
| 25 | Scent of a Woman (1992) - Jul 18, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |