![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
bedge | |
![]() |
Movie Buff - 221 Films Ranked
Member Since: Aug 19, 2007
Location: Calabasas, CA, USA
|
|
Message Sent!
Bio: SW Engineer
| |

| 75 | Taken (2009) - May 23, 2009 |
| 85 | Being There (1979) - May 02, 2009 |
| 90 | A Grand Day Out with Wallace and Gromit (1989) - May 02, 2009 |
| 90 | Bruce Almighty (2003) - Apr 18, 2009 |
| 80 | Hellboy II: The Golden Army (2008) - Dec 14, 2008 |
| 87 | Pan's Labyrinth (2006) - Dec 14, 2008 |
| 1 | Hancock (2008) - Nov 30, 2008 |
| 80 | The Green Mile (1999) - Nov 30, 2008 |
| 75 | Close Encounters of the Third Kind (1977) - Aug 30, 2008 |
| 80 | Shrek (2001) - Aug 30, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |