![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
beerman | |
![]() |
Movie Buff - 380 Films Ranked
Member Since: Jun 7, 2006
Location: USA
|

| 70 | Murder at 1600 (1997) - Aug 13, 2007 |
| 86 | Mars Attacks! (1996) - Aug 13, 2007 |
| 85 | Shaolin Soccer (2001) - Aug 13, 2007 |
| 76 | The Butterfly Effect (2004) - Aug 13, 2007 |
| 63 | The Village (2004) - Aug 13, 2007 |
| 65 | Bio-Dome (1996) - Aug 13, 2007 |
| 65 | The Matrix Reloaded (2003) - Aug 13, 2007 |
| 95 | Kung Pow!: Enter the Fist (2002) - Aug 13, 2007 |
| 86 | Ocean's Eleven (2001) - Aug 13, 2007 |
| 80 | Die Another Day (2002) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |