![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
belial | |
![]() |
Movie Buff - 122 Films Ranked
Member Since: Dec 10, 2010
Location: Germany
|

| 90 | The Sting (1973) - Dec 10, 2010 |
| 70 | Rocky (1976) - Dec 10, 2010 |
| 60 | Dances with Wolves (1990) - Dec 10, 2010 |
| 70 | The Silence of the Lambs (1991) - Dec 10, 2010 |
| 90 | Schindler's List (1993) - Dec 10, 2010 |
| 90 | Forrest Gump (1994) - Dec 10, 2010 |
| 90 | Braveheart (1995) - Dec 10, 2010 |
| 60 | American Beauty (1999) - Dec 10, 2010 |
| 50 | Crash (2005) - Dec 10, 2010 |
| 60 | The Departed (2006) - Dec 10, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |