benaiah

benaiah
Movie Buff - 463 Film Ratings
Member Since: 28 Apr 2007
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

46 15% Windtalkers (2002) - Rated 30 Apr 2007
76 50% X2: X-Men United (2003) - Rated 30 Apr 2007
76 50% Cars (2006) - Rated 30 Apr 2007
65 27% Lara Croft: Tomb Raider (2001) - Rated 30 Apr 2007
92 89% Miami Vice (2006) - Rated 30 Apr 2007
70 33% Romeo + Juliet (1996) - Rated 30 Apr 2007
87 79% Ghost World (2001) - Rated 30 Apr 2007
65 27% The Aristocrats (2005) - Rated 30 Apr 2007
86 76% Waking Life (2001) - Rated 30 Apr 2007
50 15% Terminator 3: Rise of the Machines (2003) - Rated 30 Apr 2007