![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
benbrochu | |
![]() |
Flick Fan - 27 Films Ranked
Member Since: Jan 18, 2010
Location: Canada
|

| 80 | Armageddon (1998) - Jan 18, 2010 |
| 90 | The Bourne Supremacy (2004) - Jan 18, 2010 |
| 87 | Blow (2001) - Jan 18, 2010 |
| 89 | The Thomas Crown Affair (1999) - Jan 18, 2010 |
| 76 | Evolution (2001) - Jan 18, 2010 |
| 84 | The Last Samurai (2003) - Jan 18, 2010 |
| 85 | Analyze This (1999) - Jan 18, 2010 |
| 80 | Syriana (2005) - Jan 18, 2010 |
| 85 | Bad Boys (1995) - Jan 18, 2010 |
| 75 | Mr. Baseball (1992) - Jan 18, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |