![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
bendedavis | |
![]() |
Movie Buff - 320 Films Ranked
Member Since: Sep 14, 2007
Location: mount holly, nc, USA
Age: 26
Gender: Male
Status: Single
|
|
Message Sent!
| |

| 47 | Unknown (2011) - Aug 24, 2011 |
| 27 | Alice in Wonderland (2010) - Aug 16, 2011 |
| 91 | The Other Guys (2010) - Aug 16, 2011 |
| 57 | Love and Other Drugs (2010) - Aug 16, 2011 |
| 78 | Jurassic Park (1993) - Aug 16, 2011 |
| 85 | Ocean's Eleven (2001) - Aug 16, 2011 |
| 83 | Spider-Man (2002) - Aug 16, 2011 |
| 61 | Sophie's Choice (1982) - Aug 16, 2011 |
| 37 | Fantastic Mr. Fox (2009) - Aug 07, 2011 |
| 80 | Up (2009) - Aug 07, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |