Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Guess the movie from th...
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
bender1028
Movie Buff - 130 Films Ranked
Member Since: Sep 19, 2010
Location: USA
Recent Rankings
85 Dead Poets Society (1989) - Sep 19, 2010
85 A Fish Called Wanda (1988) - Sep 19, 2010
80 Matilda (1996) - Sep 19, 2010
80 Coneheads (1993) - Sep 19, 2010
75 Meet the Fockers (2004) - Sep 19, 2010
90 Leaving Las Vegas (1995) - Sep 19, 2010
85 Apocalypse Now (1979) - Sep 19, 2010
85 Dog Day Afternoon (1975) - Sep 19, 2010
80 Solaris (1972) - Sep 19, 2010
75 Waiting for Guffman (1996) - Sep 19, 2010
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with bender1028. Why not go rank more films, then come back and check it out again?