![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
benderbuddy | |
![]() |
Movie Buff - 172 Films Ranked
Member Since: Jun 6, 2006
Location: USA
|

| 75 | The Aristocrats (2005) - Aug 13, 2007 |
| 83 | Hulk (2003) - Aug 13, 2007 |
| 80 | The Girl Next Door (2004) - Aug 13, 2007 |
| 85 | Radio (2003) - Aug 13, 2007 |
| 85 | Diary of a Mad Black Woman (2005) - Aug 13, 2007 |
| 81 | Elf (2003) - Aug 13, 2007 |
| 92 | Nowhere in Africa (2001) - Aug 13, 2007 |
| 89 | The Count of Monte Cristo (2002) - Aug 13, 2007 |
| 77 | School of Rock (2003) - Aug 13, 2007 |
| 88 | Vacation (1983) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |