Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Guess the movie from th...
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
benifex
Movie Buff - 336 Films Ranked
Member Since: May 15, 2010
Location: UK
Recent Rankings
68 Thor (2011) - Apr 29, 2011
73 Volver (2006) - Apr 22, 2011
75 Trainspotting (1996) - Apr 19, 2011
82 Waste Land (2010) - Apr 19, 2011
87 Inception (2010) - Apr 18, 2011
79 High Fidelity (2000) - Apr 18, 2011
70 The Basketball Diaries (1995) - Apr 18, 2011
71 Sleepers (1996) - Apr 18, 2011
58 The Tracey Fragments (2007) - Apr 18, 2011
77 The Princess Bride (1987) - Apr 18, 2011
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with benifex. Why not go rank more films, then come back and check it out again?