benjaminia

benjaminia
Flick Fan - 86 Film Ratings
Member Since: 20 Nov 2012
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

92 69% Caché (2005) - Rated 20 Nov 2012
95 78% A ay (1988) - Rated 20 Nov 2012
82 37% Kaç para kaç (1999) - Rated 20 Nov 2012
80 31% Bes vakit (2006) - Rated 20 Nov 2012
90 62% Kosmos (2010) - Rated 20 Nov 2012
98 88% Korkuyorum Anne (2004) - Rated 20 Nov 2012
90 62% Hayat var (2008) - Rated 20 Nov 2012
90 62% Pierrot le fou (1965) - Rated 20 Nov 2012
95 78% Fight Club (1999) - Rated 20 Nov 2012
90 62% The Usual Suspects (1995) - Rated 20 Nov 2012