![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
benniegood | |
![]() |
Movie Buff - 106 Films Ranked
Member Since: Jun 15, 2009
Location: Midlothian, VA, USA
|

| 85 | Extraordinary Measures (2010) - Jun 22, 2010 |
| 94 | Up in the Air (2009) - Jun 22, 2010 |
| 95 | Invictus (2009) - Jun 22, 2010 |
| 84 | Leap Year (2010) - Jun 22, 2010 |
| 70 | The Hurt Locker (2009) - Jun 22, 2010 |
| 88 | The Cider House Rules (1999) - Apr 15, 2010 |
| 85 | A League of Their Own (1992) - Apr 13, 2010 |
| 75 | Bean (1997) - Apr 13, 2010 |
| 84 | Crouching Tiger, Hidden Dragon (2000) - Apr 13, 2010 |
| 50 | Pee-wee's Big Adventure (1985) - Apr 13, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |