![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
bennikov | |
![]() |
Film Freak - 587 Films Ranked
Member Since: Dec 20, 2010
Location: Turkey
|

| 75 | The Dictator (2012) - May 21, 2012 |
| 85 | The Avengers (2012) - May 16, 2012 |
| 65 | Ulak (2008) - Apr 28, 2012 |
| 85 | Labirent (2011) - Apr 27, 2012 |
| 65 | Çakallarla Dans (2010) - Apr 26, 2012 |
| 60 | Our Time Is Up (2004) - Apr 24, 2012 |
| 70 | The Fantastic Flying Books of Mr. Morris Lessmore (2011) - Apr 23, 2012 |
| 85 | Following (1998) - Apr 22, 2012 |
| 80 | 3 Idiots (2009) - Apr 19, 2012 |
| 90 | Once Upon a Time in Anatolia (2011) - Apr 19, 2012 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |