benodder

benodder
Flick Fan - 95 Film Ratings
Member Since: 26 Nov 2012
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

60 61% Miller's Crossing (1990) - Rated 26 Nov 2012
50 41% Finding Nemo (2003) - Rated 26 Nov 2012
70 78% Pleasantville (1998) - Rated 26 Nov 2012
60 61% Eraser (1996) - Rated 26 Nov 2012
70 78% The Italian Job (2003) - Rated 26 Nov 2012
80 91% The Dark Knight (2008) - Rated 26 Nov 2012
90 97% Groundhog Day (1993) - Rated 26 Nov 2012
60 61% Once Upon a Time in America (1984) - Rated 26 Nov 2012
50 41% Men in Black (1997) - Rated 26 Nov 2012
70 78% Run Lola Run (1998) - Rated 26 Nov 2012