![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
benoge | |
![]() |
Flick Fan - 29 Films Ranked
Member Since: Aug 18, 2009
Location: Budapest, Hungary
|

| 98 | Requiem for a Dream (2000) - Aug 18, 2009 |
| 78 | Con Air (1997) - Aug 18, 2009 |
| 65 | Doom (2005) - Aug 18, 2009 |
| 76 | Underworld (2003) - Aug 18, 2009 |
| 78 | Die Hard (1988) - Aug 18, 2009 |
| 76 | The Shining (1980) - Aug 18, 2009 |
| 45 | Borat: Cultural Learnings of America for Make Benefit Glorious Nation of Kazakhstan (2006) - Aug 18, 2009 |
| 76 | The Pink Panther (1963) - Aug 18, 2009 |
| 75 | Pearl Harbor (2001) - Aug 18, 2009 |
| 70 | The Simpsons Movie (2007) - Aug 18, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |