![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
benrag | |
![]() |
Movie Buff - 469 Films Ranked
Member Since: Mar 23, 2010
Location: London, Ontario, Canada
|

| 78 T8 | Hunger (2008) - Nov 13, 2011 |
| 75 T6 | Vampyr (1932) - Nov 13, 2011 |
| 95 T10 | Ordet (1955) - Nov 13, 2011 |
| 82 T9 | The Tree of Life (2011) - Oct 14, 2011 |
| 85 T10 | City Lights (1931) - Oct 14, 2011 |
| 65 T4 | Public Enemies (2009) - Dec 07, 2010 |
| 55 T2 | V for Vendetta (2006) - Dec 07, 2010 |
| 55 T2 | We Own the Night (2007) - Dec 07, 2010 |
| 75 T6 | Black Cat, White Cat (1998) - Dec 07, 2010 |
| 60 T3 | In America (2002) - Dec 07, 2010 |
Criticker.com © 2004-2013 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS |
Terms & Conditions10,053,000 Movie Rankings and Counting... |