![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
benres | |
![]() |
Flick Fan - 64 Films Ranked
Member Since: Feb 2, 2009
Location: USA
|

| 95 | Caddyshack (1980) - Feb 02, 2009 |
| 90 | La Cage aux folles (1978) - Feb 02, 2009 |
| 90 | After Hours (1985) - Feb 02, 2009 |
| 85 | Punchline (1988) - Feb 02, 2009 |
| 80 | 13 Going on 30 (2004) - Feb 02, 2009 |
| 80 | Big Daddy (1999) - Feb 02, 2009 |
| 90 | Sideways (2004) - Feb 02, 2009 |
| 40 | The Toxic Avenger (1984) - Feb 02, 2009 |
| 90 | Galaxy Quest (1999) - Feb 02, 2009 |
| 60 | The Dark Knight (2008) - Feb 02, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |