![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
benvvalk | |
![]() |
Film Freak - 526 Films Ranked
Member Since: Jan 2, 2012
Location: Canada
|

| 90 | Sunset Blvd. (1950) - May 28, 2012 |
| 82 | The Avengers (2012) - May 21, 2012 |
| 90 | Stalker (1979) - May 17, 2012 |
| 89 | The Treasure of the Sierra Madre (1948) - May 16, 2012 |
| 86 | Man on Wire (2008) - May 16, 2012 |
| 90 | One Flew Over the Cuckoo's Nest (1975) - Apr 22, 2012 |
| 88 | Howl's Moving Castle (2004) - Apr 21, 2012 |
| 86 | Dr. Horrible's Sing-Along Blog (2008) - Apr 15, 2012 |
| 85 | Cashback (2006) - Apr 08, 2012 |
| 87 | Hesher (2010) - Apr 07, 2012 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |