Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Guess the movie from th...
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
benzin
Flick Fan - 71 Films Ranked
Member Since: Jul 5, 2008
Location: Denmark
Recent Rankings
70 Batman Begins (2005) - Jul 05, 2008
30 The Lion King (1994) - Jul 05, 2008
60 Men in Black (1997) - Jul 05, 2008
75 Enemy of the State (1998) - Jul 05, 2008
60 American Pie (1999) - Jul 05, 2008
70 Ocean's Eleven (2001) - Jul 05, 2008
80 Minority Report (2002) - Jul 05, 2008
65 Meet the Fockers (2004) - Jul 05, 2008
50 Saw (2004) - Jul 05, 2008
50 Good Morning, Vietnam (1987) - Jul 05, 2008
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with benzin. Why not go rank more films, then come back and check it out again?