Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Star Trek Into Darkness...
the Blog Server Upgrade
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
berabaskurt
Member Since: Feb 17, 2012
Location: Istanbul , Turkey
Recent Rankings
71 T3 Limitless (2011) - Feb 18, 2012
73 T4 9 (2009) - Feb 18, 2012
34 T1 Horrible Bosses (2011) - Feb 18, 2012
86 T7 Pan's Labyrinth (2006) - Feb 18, 2012
87 T8 The Machinist (2004) - Feb 18, 2012
83 T6 Click (2006) - Feb 18, 2012
84 T6 The Matrix (1999) - Feb 18, 2012
81 T5 Patch Adams (1998) - Feb 18, 2012
91 T10 Inception (2010) - Feb 18, 2012
63 T2 28 Days Later (2002) - Feb 18, 2012
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with berabaskurt. Why not go rank more films, then come back and check it out again?