![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
bernardo | |
![]() |
Flick Fan - 53 Films Ranked
Member Since: Jan 23, 2011
Location: München, Brazil, Germany
|
|
Bio: I\'m a nice pal.
| |

| 78 | It's a Wonderful Life (1946) - Oct 21, 2011 |
| 74 | Sophie's Choice (1982) - Oct 21, 2011 |
| 83 | Schindler's List (1993) - Oct 21, 2011 |
| 82 | The Shawshank Redemption (1994) - Oct 21, 2011 |
| 60 | 12 Angry Men (1957) - Oct 21, 2011 |
| 78 | Melancholia (2011) - Oct 21, 2011 |
| 80 | The Tree of Life (2011) - Oct 21, 2011 |
| 15 | Singularidades de uma Rapariga Loira (2009) - May 22, 2011 |
| 79 | The King's Speech (2010) - May 21, 2011 |
| 79 | American Beauty (1999) - May 21, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |