![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
bernardofh | |
![]() |
Flick Fan - 22 Films Ranked
Member Since: Oct 31, 2010
Location: POA, Brazil
|
|
Bio: Une orange, c\'est une orange
| |

| 90 | Eternal Sunshine of the Spotless Mind (2004) - Aug 20, 2011 |
| 100 | The Weather Man (2005) - Aug 20, 2011 |
| 100 | Pink Flamingos (1972) - Aug 20, 2011 |
| 100 | Forrest Gump (1994) - Aug 20, 2011 |
| 100 | The Rocky Horror Picture Show (1975) - Aug 20, 2011 |
| 95 | Harold and Maude (1971) - Aug 20, 2011 |
| 100 | Donnie Darko (2001) - Aug 20, 2011 |
| 90 | Manhattan (1979) - Aug 20, 2011 |
| 100 | Irreversible (2002) - Aug 20, 2011 |
| 80 | Anger Management (2003) - Aug 20, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |