Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Jim Jarmusch's Dead Man...
the Blog DVD Report - February 7th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
berniescott
Flick Fan - 33 Films Ranked
Member Since: Feb 19, 2010
Location: USA
Message Sent!
500 characters left
Recent Rankings
97 Fantastic Mr. Fox (2009) - Feb 23, 2010
95 Gran Torino (2008) - Feb 23, 2010
100 Spirited Away (2002) - Feb 23, 2010
98 The Third Man (1949) - Feb 23, 2010
100 Citizen Kane (1941) - Feb 23, 2010
100 Band of Outsiders (1964) - Feb 23, 2010
100 Jules and Jim (1962) - Feb 23, 2010
99 In the Mood for Love (2000) - Feb 23, 2010
100 Chungking Express (1994) - Feb 23, 2010
100 Ghost World (2001) - Feb 19, 2010
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with berniescott. Why not go rank more films, then come back and check it out again?