![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
berrings | |
![]() |
Movie Buff - 438 Films Ranked
Member Since: Feb 2, 2010
Location: Stanford, CA, USA
|

| 99 | Eastern Promises (2007) - Aug 24, 2010 |
| 85 | The Boondock Saints (1999) - Aug 24, 2010 |
| 92 | The Lion King (1994) - Aug 24, 2010 |
| 92 | Dodgeball: A True Underdog Story (2004) - Aug 24, 2010 |
| 99 | Grosse Pointe Blank (1997) - Aug 24, 2010 |
| 4 | Catwoman (2004) - Aug 24, 2010 |
| 15 | Two Weeks Notice (2002) - Aug 24, 2010 |
| 97 | There Will Be Blood (2007) - Aug 24, 2010 |
| 55 | The Curious Case of Benjamin Button (2008) - Aug 24, 2010 |
| 93 | The Truman Show (1998) - Aug 24, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |