beste

beste
Movie Buff - 428 Film Ratings
Member Since: 19 May 2014
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

83 90% About Elly (2009) - Rated 09 Aug 2016
78 76% Coda (2013) - Rated 03 Apr 2016
73 58% Kolya (1996) - Rated 03 Apr 2016
74 61% The Hateful Eight (2015) - Rated 21 Mar 2016
82 88% Liza, the Fox-Fairy (2015) - Rated 21 Mar 2016
78 76% The Way (2010) - Rated 18 Mar 2016
80 83% Paris, Texas (1984) - Rated 14 Feb 2016
75 66% Stand by Me (1986) - Rated 06 Feb 2016
77 73% The Rover (2014) - Rated 06 Feb 2016
60 26% The Little Prince (2015) - Rated 31 Jan 2016