![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
bexter | |
![]() |
Film Freak - 731 Films Ranked
Member Since: Feb 3, 2009
Location: Turkey
|
|
Message Sent!
| |

| 6 | Batman (1989) - Feb 04, 2012 |
| 3 | X-Men Origins: Wolverine (2009) - Feb 04, 2012 |
| 7 | Die Fälscher (2007) - Jan 31, 2012 |
| 4 | Av mevsimi (2010) - Jan 27, 2012 |
| 7 | Dracula (1992) - Jan 22, 2012 |
| 7 | Thank You for Smoking (2006) - Jan 22, 2012 |
| 7 | Up in the Air (2009) - Jan 22, 2012 |
| 2 | A Nightmare on Elm Street 2: Freddy's Revenge (1985) - Jan 08, 2012 |
| 3 | A Nightmare on Elm Street 3: Dream Warriors (1987) - Jan 08, 2012 |
| 2 | A Nightmare on Elm Street 4: The Dream Master (1988) - Jan 08, 2012 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |