beyhan

beyhan
Flick Fan - 38 Film Ratings
Member Since: 19 Nov 2011
Location: Istanbul, Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

75 55% Definitely, Maybe (2008) - Rated 19 Nov 2011
85 84% A Clockwork Orange (1971) - Rated 19 Nov 2011
85 84% The Matrix (1999) - Rated 19 Nov 2011
75 55% Matchstick Men (2003) - Rated 19 Nov 2011
70 35% Batman Forever (1995) - Rated 19 Nov 2011
70 35% Trainspotting (1996) - Rated 19 Nov 2011
80 72% Shrek 2 (2004) - Rated 19 Nov 2011
75 55% Blood Diamond (2006) - Rated 19 Nov 2011
90 92% The Shining (1980) - Rated 19 Nov 2011
80 72% A Beautiful Mind (2001) - Rated 19 Nov 2011