beyndthinfnt

beyndthinfnt
Movie Buff - 416 Film Ratings
Member Since: 14 Aug 2012
Location: Tempe, az, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

79 52% A Serious Man (2009) - Rated 14 Aug 2012
63 16% Maverick (1994) - Rated 14 Aug 2012
64 17% Little Nicky (2000) - Rated 14 Aug 2012
80 54% Who Framed Roger Rabbit (1988) - Rated 14 Aug 2012
90 85% Chinatown (1974) - Rated 14 Aug 2012
88 78% Snatch (2000) - Rated 14 Aug 2012
54 7% Red Planet (2000) - Rated 14 Aug 2012
65 19% Robin Hood: Prince of Thieves (1991) - Rated 14 Aug 2012
61 13% Dogville (2003) - Rated 14 Aug 2012
89 82% Training Day (2001) - Rated 14 Aug 2012