bfisher

bfisher
Flick Fan - 67 Film Ratings
Member Since: 03 Mar 2007
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

82 70% A History of Violence (2005) - Rated 23 Apr 2007
80 62% Hustle & Flow (2005) - Rated 23 Apr 2007
59 11% Road Trip (2000) - Rated 23 Apr 2007
40 2% The Whole Nine Yards (2000) - Rated 23 Apr 2007
55 8% Face/Off (1997) - Rated 23 Apr 2007
85 75% Snatch (2000) - Rated 23 Apr 2007
76 51% The Fugitive (1993) - Rated 23 Apr 2007
75 47% Wedding Crashers (2005) - Rated 23 Apr 2007
74 44% Dogma (1999) - Rated 23 Apr 2007
89 85% Being John Malkovich (1999) - Rated 15 Mar 2007