![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
bgc17 | |
![]() |
Flick Fan - 16 Films Ranked
Member Since: Jul 6, 2010
Location: USA
|

| 80 | Miller's Crossing (1990) - Jul 06, 2010 |
| 93 | The Shawshank Redemption (1994) - Jul 06, 2010 |
| 75 | Die Hard (1988) - Jul 06, 2010 |
| 90 | No Country for Old Men (2007) - Jul 06, 2010 |
| 95 | The Godfather: Part II (1974) - Jul 06, 2010 |
| 98 | The Godfather (1972) - Jul 06, 2010 |
| 80 | Jaws (1975) - Jul 06, 2010 |
| 95 | Goodfellas (1990) - Jul 06, 2010 |
| 95 | Citizen Kane (1941) - Jul 06, 2010 |
| 100 | 2001: A Space Odyssey (1968) - Jul 06, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |