![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
bgeneraux | |
![]() |
Flick Fan - 63 Films Ranked
Member Since: Jun 2, 2006
Location: USA
|

| 80 | About Schmidt (2002) - Aug 13, 2007 |
| 70 | Bad Boys II (2003) - Aug 13, 2007 |
| 70 | Charlie's Angels (2000) - Aug 13, 2007 |
| 80 | Collateral (2004) - Aug 13, 2007 |
| 75 | Confessions of a Dangerous Mind (2002) - Aug 13, 2007 |
| 30 | Daredevil (2003) - Aug 13, 2007 |
| 70 | Dead Poets Society (1989) - Aug 13, 2007 |
| 70 | A Dirty Shame (2004) - Aug 13, 2007 |
| 60 | Enough (2002) - Aug 13, 2007 |
| 80 | Finding Nemo (2003) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |