![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
bgeris | |
![]() |
Movie Buff - 134 Films Ranked
Member Since: Dec 14, 2009
Location: Turkey
|
|
Message Sent!
| |

| 68 | Dolls (2002) - Jan 07, 2010 |
| 80 | The Green Mile (1999) - Jan 07, 2010 |
| 78 | Trainspotting (1996) - Jan 07, 2010 |
| 52 | The Mothman Prophecies (2002) - Jan 07, 2010 |
| 60 | One Hour Photo (2002) - Jan 07, 2010 |
| 82 | L.A. Confidential (1997) - Jan 07, 2010 |
| 82 | Chicken Little (2005) - Jan 07, 2010 |
| 92 | Reservoir Dogs (1992) - Jan 07, 2010 |
| 80 | Ice Age: Dawn of the Dinosaurs (2009) - Jan 07, 2010 |
| 78 | Mr. and Mrs. Smith (2005) - Jan 07, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |