Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum help naming an old b mo...
the Blog Two New Genres: History ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
b_ghaffari
Movie Buff - 264 Films Ranked
Member Since: Jan 8, 2011
Location: Tehran, Iran
Recent Rankings
80 T7 The Chess Players (1977) - Jan 13, 2011
77 T5 Spartacus (1960) - Jan 13, 2011
76 T5 Dirty Money (1972) - Jan 13, 2011
78 T5 Camera Buff (1979) - Jan 13, 2011
80 T7 The Silence (1963) - Jan 13, 2011
78 T5 Murder on the Orient Express (1974) - Jan 13, 2011
84 T9 Throne of Blood (1957) - Jan 13, 2011
80 T7 Red Beard (1965) - Jan 13, 2011
82 T8 Kagemusha (1980) - Jan 13, 2011
65 T1 Hotel Chevalier (2007) - Jan 13, 2011
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with b_ghaffari. Why not go rank more films, then come back and check it out again?