![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
bgibgibgi | |
![]() |
Movie Buff - 153 Films Ranked
Member Since: Jan 5, 2011
Location: Taiwan
|

| 95 | All About Lily Chou-Chou (2001) - Aug 13, 2011 |
| 88 | 127 Hours (2010) - Apr 10, 2011 |
| 90 | Moon (2009) - Mar 30, 2011 |
| 100 | Amélie (2001) - Jan 05, 2011 |
| 80 | Wimbledon (2004) - Jan 05, 2011 |
| 85 | The Good, the Bad and the Ugly (1966) - Jan 05, 2011 |
| 80 | The Mummy (1999) - Jan 05, 2011 |
| 90 | The Curious Case of Benjamin Button (2008) - Jan 05, 2011 |
| 85 | Avatar (2009) - Jan 05, 2011 |
| 85 | Kiki's Delivery Service (1989) - Jan 05, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |