![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
bgrother | |
![]() |
Cinema Addict - 1042 Films Ranked
Member Since: Aug 12, 2010
Location: Americus, Kansas, USA
|

| 78 | Caddyshack (1980) - Aug 19, 2010 |
| 75 | The Princess and the Frog (2009) - Aug 19, 2010 |
| 70 | Cheaper by the Dozen 2 (2005) - Aug 19, 2010 |
| 78 | Bend It Like Beckham (2002) - Aug 19, 2010 |
| 72 | Nine Months (1995) - Aug 19, 2010 |
| 77 | Men of Honor (2000) - Aug 19, 2010 |
| 63 | Hitman (2007) - Aug 19, 2010 |
| 77 | Full Metal Jacket (1987) - Aug 19, 2010 |
| 77 | The Blind Side (2009) - Aug 19, 2010 |
| 69 | The Santa Clause (1994) - Aug 19, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |