![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
bgtvfrcde | |
![]() |
Flick Fan - 16 Films Ranked
Member Since: Jun 9, 2011
Location: USA
|

| 90 | Grave of the Fireflies (1988) - Jun 09, 2011 |
| 90 | Baader Meinhof Komplex, Der (2008) - Jun 09, 2011 |
| 85 | The Edukators (2004) - Jun 09, 2011 |
| 100 | Salt of the Earth (1954) - Jun 09, 2011 |
| 85 | The Celebration (1998) - Jun 09, 2011 |
| 100 | The Man from Earth (2007) - Jun 09, 2011 |
| 90 | Das Boot (1981) - Jun 09, 2011 |
| 90 | Idiocracy (2006) - Jun 09, 2011 |
| 95 | Dancer in the Dark (2000) - Jun 09, 2011 |
| 95 | The Seventh Seal (1957) - Jun 09, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |