![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
bharder | |
![]() |
Flick Fan - 29 Films Ranked
Member Since: Aug 18, 2009
Location: Canada
|

| 85 | Crouching Tiger, Hidden Dragon (2000) - Sep 22, 2010 |
| 50 | Gladiator (2000) - Sep 22, 2010 |
| 80 | The Motorcycle Diaries (2004) - Sep 22, 2010 |
| 85 | The Descent (2005) - Sep 22, 2010 |
| 80 | District 9 (2009) - Sep 22, 2010 |
| 92 | There Will Be Blood (2007) - Sep 22, 2010 |
| 88 | Almost Famous (2000) - Sep 22, 2010 |
| 85 | 28 Days Later (2002) - Sep 22, 2010 |
| 90 | Blood Simple (1984) - Sep 22, 2010 |
| 95 | Alien (1979) - Sep 22, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |