![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
biabaker | |
![]() |
Movie Buff - 178 Films Ranked
Member Since: Mar 16, 2006
Location: Brazil
|
|
Message Sent!
| |

| 85 | The Kids Are All Right (2010) - Mar 08, 2011 |
| 80 | Vicky Cristina Barcelona (2008) - Oct 27, 2008 |
| 70 | Burn After Reading (2008) - Oct 27, 2008 |
| 85 | WALL·E (2008) - Oct 27, 2008 |
| 65 | Mad Money (2008) - May 04, 2008 |
| 80 | Be Kind Rewind (2008) - May 04, 2008 |
| 75 | Baby Mama (2008) - May 04, 2008 |
| 85 | Juno (2007) - May 04, 2008 |
| 55 | A Knight's Tale (2001) - May 04, 2008 |
| 80 | Stand by Me (1986) - Mar 03, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |