![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
bichocu | |
![]() |
Movie Buff - 106 Films Ranked
Member Since: Oct 17, 2009
Location: Chile
|

| 55 | Baby's Day Out (1994) - Oct 17, 2009 |
| 47 | The Lost World: Jurassic Park (1997) - Oct 17, 2009 |
| 63 | Cube (1997) - Oct 17, 2009 |
| 68 | Jaws (1975) - Oct 17, 2009 |
| 70 | The Da Vinci Code (2006) - Oct 17, 2009 |
| 79 | Not Another Teen Movie (2001) - Oct 17, 2009 |
| 58 | Space Jam (1996) - Oct 17, 2009 |
| 84 | Fight Club (1999) - Oct 17, 2009 |
| 96 | Aliens (1986) - Oct 17, 2009 |
| 61 | Event Horizon (1997) - Oct 17, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |