![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
bigcortex | |
![]() |
Flick Fan - 31 Films Ranked
Member Since: Jan 4, 2010
Location: Canada
|

| 80 | Eastern Promises (2007) - Jan 05, 2010 |
| 90 | Cinderella Man (2005) - Jan 05, 2010 |
| 70 | Requiem for a Dream (2000) - Jan 05, 2010 |
| 85 | Saw (2003) - Jan 05, 2010 |
| 75 | The 40-Year-Old Virgin (2005) - Jan 05, 2010 |
| 80 | Zombieland (2009) - Jan 05, 2010 |
| 90 | Gran Torino (2008) - Jan 04, 2010 |
| 95 | Reservoir Dogs (1992) - Jan 04, 2010 |
| 90 | American Gangster (2007) - Jan 04, 2010 |
| 85 | Lord of War (2005) - Jan 04, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |