![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
biggo07 | |
![]() |
Movie Buff - 214 Films Ranked
Member Since: Aug 13, 2008
Location: Lake Elsinore, USA
|

| 68 | The Texas Chainsaw Massacre (2003) - Aug 13, 2008 |
| 86 | Black Snake Moan (2007) - Aug 13, 2008 |
| 35 | Ghost Rider (2007) - Aug 13, 2008 |
| 40 | Fantastic Four: Rise of the Silver Surfer (2007) - Aug 13, 2008 |
| 50 | Fantastic Four (2005) - Aug 13, 2008 |
| 68 | The Chronicles of Riddick (2004) - Aug 13, 2008 |
| 90 | Hellboy II: The Golden Army (2008) - Aug 13, 2008 |
| 88 | Hellboy (2004) - Aug 13, 2008 |
| 95 | The Big Lebowski (1998) - Aug 13, 2008 |
| 92 | Fargo (1996) - Aug 13, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |