Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Jason Statham: great, h...
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
bigjeff822
Movie Buff - 233 Films Ranked
Member Since: Aug 20, 2007
Location: West Hollywood, CA, USA
Recent Rankings
88 Bubba Ho-Tep (2002) - Aug 20, 2007
90 Election (1999) - Aug 20, 2007
91 To Die For (1995) - Aug 20, 2007
89 The Exterminating Angel (1962) - Aug 20, 2007
93 Grease (1978) - Aug 20, 2007
78 Charlie's Angels (2000) - Aug 20, 2007
90 The Lion King (1994) - Aug 20, 2007
80 Bowling for Columbine (2002) - Aug 20, 2007
83 Ocean's Eleven (2001) - Aug 20, 2007
90 The Fly (1986) - Aug 20, 2007
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with bigjeff822. Why not go rank more films, then come back and check it out again?