![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
bigolbilly | |
![]() |
Movie Buff - 160 Films Ranked
Member Since: May 1, 2008
Location: SC, USA
|
|
Message Sent!
| |

| 82 | The Man Who Would Be King (1975) - May 01, 2008 |
| 98 | Pulse (2001) - May 01, 2008 |
| 99 | Cure (1997) - May 01, 2008 |
| 78 | Full Metal Yakuza (1997) - May 01, 2008 |
| 100 | Audition (1999) - May 01, 2008 |
| 97 | Ichi the Killer (2001) - May 01, 2008 |
| 98 | Visitor Q (2001) - May 01, 2008 |
| 99 | Citizen Kane (1941) - May 01, 2008 |
| 90 | The Magnificent Ambersons (1942) - May 01, 2008 |
| 77 | The Stranger (1946) - May 01, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |