Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Jason Statham: great, h...
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
bigsmitty
Flick Fan - 47 Films Ranked
Member Since: Mar 23, 2008
Location: Innisfail, QLD, Australia
Recent Rankings
90 Predator (1987) - Mar 23, 2008
90 Sin City (2005) - Mar 23, 2008
95 Jackass: Number Two (2006) - Mar 23, 2008
85 Road Trip (2000) - Mar 23, 2008
95 Saving Private Ryan (1998) - Mar 23, 2008
90 Die Hard (1988) - Mar 23, 2008
90 Friday the 13th (1980) - Mar 23, 2008
Mini-Review: classic
95 Seven (1995) - Mar 23, 2008
90 Ace Ventura: When Nature Calls (1995) - Mar 23, 2008
Mini-Review: Laugh your guts out
85 Shaun of the Dead (2004) - Mar 23, 2008
Mini-Review: got to love british humour.
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with bigsmitty. Why not go rank more films, then come back and check it out again?