![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
bigsushi | |
![]() |
Flick Fan - 26 Films Ranked
Member Since: Aug 18, 2009
Location: Chico, CA, USA
|

| 79 | The Island (2005) - Aug 18, 2009 |
| 90 | Aliens (1986) - Aug 18, 2009 |
| 77 | 28 Weeks Later... (2007) - Aug 18, 2009 |
| 81 | Predator (1987) - Aug 18, 2009 |
| 78 | Cloverfield (2008) - Aug 18, 2009 |
| 84 | Cube (1997) - Aug 18, 2009 |
| 88 | 28 Days Later (2002) - Aug 18, 2009 |
| 78 | Flight of the Navigator (1986) - Aug 18, 2009 |
| 89 | Akira (1988) - Aug 18, 2009 |
| 82 | The Chronicles of Riddick (2004) - Aug 18, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |