![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
bilaldinho | |
![]() |
Movie Buff - 325 Films Ranked
Member Since: Aug 1, 2010
Location: izmir, Turkey
|
|
Bio: memories to remain..
| |

| 90 | The King's Speech (2010) - Feb 02, 2012 |
| 95 | The Lord of the Rings: The Return of the King (2003) - Feb 02, 2012 |
| 30 | Man on the Moon (1999) - Nov 05, 2011 |
| 75 | The Hangover (2009) - Nov 05, 2011 |
| 99 | The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring (2001) - Nov 05, 2011 |
| 60 | Salt (2010) - Nov 05, 2011 |
| 60 | Ghostbusters (1984) - Nov 05, 2011 |
| 90 | The Departed (2006) - Nov 05, 2011 |
| 80 | The Shining (1980) - Nov 04, 2011 |
| 95 | Good Will Hunting (1997) - Nov 04, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |